Toptan Karton Bardak

Hijyenik ve sıcağa dayanıklı %100 kaliteli ürünlerimiz ile sizlere kaliteli bartak satışı sunmaktayız. İletişimden bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmaya Özel Karton Bardak

Firmaya Özel Karton Bardak

Firmaya Özel Karton Bardak

Şirketlerde ve iş yerlerinde en büyük giderlerinden  olan gıda ve mutfak malzemelerinde fiyat kadarda kalite önemli olmalıdır. Günlük kullanımda birçok kez kullandığınız kahve makinaları, çay kazanları ve su arıtma cihazlari yada su sebillerinde en önemli parçaları olan karton bardaklar Aras kalitesiyle ev ve iş adresinize geliyor. Aras Karton Bardak 3000’li Paket ile hem kaliteyi arttırmak için hem de sizlere tasarruf yapma imkanınız olur.

Firmaya Özel Karton Bardak

Firmaya Özel Karton Bardak

En yüksek sıcaklıklara dayanıklı olan karton bardaklar sizlerin elinizi ve ağzınızı kesinlikle yakmaz, içeceğe tadını vermez. kansorojen madde taşımaz Ayrıca kolay deforme olmayan yapısıyla da işiniz bitince defalarca kullanmanıza olanak tanır. Firmaya Özel Karton Bardak toptankartonbardak.com’a özel fiyatlarla bu ürünü sizlere temin etmek için hemen sizde siparişinizi verin, bu ürününüze İzmir içi 1 iş günü teslimat avantajları ile hemen ürününüze sahip olun.

  • 7 oz 180 ml
  • 50’li paket
  • Ağız çapı 70 mm
  • Yükseklik 79 mm
-200 gr
-Sıcak / soğuk tüketilebilir.
70x49x79 mm
admin